Loading…

Data e përvjetorit, Donaldi uron Bora Zemanin në mënyrën e veçantë

  • 06/11/2021 | 08:17

Data e përvjetorit, Donaldi uron Bora Zemanin në mënyrën e veçantë

Për Donaldin kjo mbrëmje është një datë e veçantë.

Si sot para tre vitesh ai ka lidhur dashurinë e tij me moderatoren Bora Zemani.

Për t’i dhënë asaj një shënjë, ai vendosi që brenda një kutie me ëmbëlsirë të vendoste varsën e tij dhe ta hidhte përtej murit.

Ai shpresoi se ditën e nesërme Bora do ta gjente këtë pako gjatë ardhjes së saj në ambjentet e institucionit.

I gjithë ky veprim u shoqërua me batuta dhe situate komike.

Shiko videon nga minuta e 2:54.

VIDEO KËTU

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë