Loading…

Daut Haradinaj: 4 Lullat do ta nxjerrim nga kaosi që e mbizotëron

  • 28/09/2021 | 15:49

Daut Haradinaj: 4 Lullat do ta nxjerrim nga kaosi që e mbizotëron

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka vizituar rrugën Bajram Kelmendi, e njohur si 4 Llullat.


Përmes një videomesazhi në profilin e tij në facebook, Haradinaj është shprehur se kjo pjesë e qendrës së qytetit gjindet në kaos për vite të tëra.

Sipas Haradinajt, problemet me infrastrukturë në këtë pjesë të kryeqytetit po e bëjnë të vështirë jetesën e banorëve. Haradinaj u zotua se këtë pjesë e cila gjendet në zemër të Prishtinës, do ta nxjerr nga ky kaos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë