Loading…

Daut Haradinaj, ja paska huq krejt

  • 05/12/2016 | 20:03

Daut Haradinaj, ja paska huq krejt

Daut Haradinaj duke folur për zgjedhjet në Drenas, përmes një publikimi në Facebook ka thënë se në këtë komunë më nuk mund të udhëheqin e as të fitojnë projugosllavët.

Për këtë ka reaguar Gani Koci, zv.ministër në Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik, duke i thënë Haradinajt se në këtë rast “ja ka huq krejt”.

“Për te qenkan projugosllav, Nexhat Demaku, tashme i dënuar, dhe bashkëluftetar i Dautit, si dhe Ramiz Lladrovci tashmë kandidat për kryetar ne Drenas i cili e barti ne krah vëllan tënd, Shkelzenin kur u vra ne kufi dhe u plagos vetë Ramizi!”

“Daut me këtë qendrim e mendim tëndin, preke jo veç Drenasin por edhe Gllogjanin dhe vetën tande, se këta qe e udhëhiqen Drenasin prej pas lufte e kendej, ishin dhe janë edhe shokë tuaj dhe janë aq “projugosllav” sa je edhe ti edhe unë e shumë të tjerë si ne!”, ka shkruar Koci në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë