Loading…

Daut Haradinaj: Kryeqytetit i duhet vendosmëri në vendimmarrje

  • 05/10/2021 | 09:27

Daut Haradinaj: Kryeqytetit i duhet vendosmëri në vendimmarrje

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka thënë se përkrahja qytetare për programin qeverisës që ofron ai në këto zgjedhje vjen si pasojë e problemeve të grumbulluara ndër vite.


Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj ka thënë se qytetarët besojnë fuqishëm se Kryeqytetit i duhet vendosmëri në vendimmarrje.

“Mbështetje e madhe për programin tonë e para Prishtina. Problemet e grumbulluara ndër vite në kryeqytet, kanë ofruar kryeqytetasit me vizionin tonë për të qeverisur Prishtinën dhe zgjidhur problemet e saj një nga një”.

“Gjithëpërfshirja dhe bashkëpunimi me qytetarin me plan të konkretizuar për Prishtinën, po e rrisin çdo ditë besimin se Kryeqytetit i duhet një vendosmëri në vendimmarrje”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë