Loading…

Daut Haradinaj nesër në konferencë për media, shpalos programin për Prishtinën

  • 15/09/2021 | 19:00

Daut Haradinaj nesër në konferencë për media, shpalos programin për Prishtinën

Kandidati i AAK-së për kryetar të komunës së Prishtinës, Daut Haradinaj nis fushatën me prezantimin e Programit.

Haradinaj nesër me 16 shtator, duke filluar nga ora 13:00, prezanton programin elektoral për kryeqytetin.

Ky aktivitet zhvillohet në ambientet e Shtabit Zgjedhor të AAK-së në Prishtinë (ish-sheshi 21).

Këtë e kanë bërë të ditur nga Departamenti për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun i AAK-së, të cilët kanë ftuar mediat të marrin pjesë në këtë aktivitet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë