Loading…

Daut Haradinaj publikon një foto nga Vjena

  • 18/07/2019 | 16:09

Daut Haradinaj publikon një foto nga Vjena

Deputeti nga radhët e AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një foto nga Vjena, shkruan Gazeta Metro.


Deputeti Haradinaj ka publikuar një foto nga Vjena, ku ka shkruar ‘Live nga Vjena’.

Ndërkohë më herët Indeksonline dhe Kosovapress kanë raportuar se është ndaluar Daut Haradinaj nga policia austriake./gazetametro.net

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë