Loading…

Daut Haradinaj sot në ora 17:00, në shtabin e tij zgjedhor mban takimin kryesor të fushatës

  • 14/10/2021 | 14:20

Daut Haradinaj sot në ora 17:00, në shtabin e tij zgjedhor mban takimin kryesor të fushatës

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj përmes profilit të tij në facebook ka njoftuar se sot me fillim në ora 17:00, në ambientet e shtabit të tij zgjedhor, tek Sheshi 21, mban takimin kryesor të fushatës.

Ndër të tjera, Haradinaj ka ftuar qytetarët dhe përkahësit që të mobilizohen në këtë rrugëtim të shpresës për kryeqytetin.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar qytetarë, përkrahës të vizionit ‘e para Prishtina’,

Sot me fillim në ora 17:00 në Shtabin Zgjedhor për Prishtinën, bashkë me kandidatët për asamble, mbajmë takimin kryesor të fushatës.

Të gjithë të mobilizohemi në këtë rrugëtim të shpresës për kryeqytetin.

Shihemi në zyret e Shtabit Zgjedhor, tek Sheshi 21!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë