Loading…

Dauti Haradinaj bëhet emocionues për Lolën: Këto janë fjalët që po ia dedikojnë njëri- tjetrit

  • 14/10/2019 | 18:12

Dauti Haradinaj bëhet emocionues për Lolën: Këto janë fjalët që po ia dedikojnë njëri- tjetrit

Daut Haradinaj dhe Lola Haradinaj sot festojnë përvjetorin e tyre dhe nuk kanë munguar edhe urimet dhe fjalët emocionuese për njëri tjetrin, transmeton Gazeta Metro.


Lola dhe Dauti janë martuat në vitin 2006 dhe pikërisht me ditën e sotme, 14 tetor ata mbushëm plot 13 vit së bashku.

Ishte Lola ajo që e uroi e para, ku shkruajti:

‘13 vite nga sot më rrahu zemra për ty fort. Gëzuar përvjetorin e martesës Dao. Je bota për mua Davidin e Trojën. Të dua’.

I heshtur nuk ka qëndruar as Dauti i cili bëri një dedikimi i veçantë për gruan e tij, duke dëshmuar se sa i bekuar është.

’13 vite bashkë, sollëm në jetë Davidin e Trojën që na plotësojnë çdo ditë. I lumtur me Lolën dhe familjen time’, shkroi ai krahas fotografisë me të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë