Loading…

David Beckham postoi fotografinë familjare, ky detaj u bë viral në internet

  • 27/12/2021 | 17:35

David Beckham postoi fotografinë familjare, ky detaj u bë viral në internet

Ish- futbollisti i njohur, David Beckham ka publikuar një fotografi familjare si kartolinë për shkak të festave të fund vitit, dhe po e njëjta u bë virale dhe mund ta shohim në pothuajse çdo postim, transmeton Gazeta Metro.


Ndoshta ata menduan që kjo edhe nuk do të vij re, por nuk kishte se si të mos iu ikte fansave.

Në fotografinë e postuar shihet se si David Beckham ishte i ngritur në maje të gishtave për tu dukur më i gjatë, sepse djemtë e tij janë rritur dhe ia kanë kaluar me gjatësi.

Ky detaj menjëherë u bë hit në rrjete sociale, por shumë u befasuan se si i kishte ikur ky detaj nga vet Beckham./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë