Loading…

Dea për Luizin: Ai e ka ëndërr të jetë me grupin tonë

  • 02/02/2023 | 23:23

Dea për Luizin: Ai e ka ëndërr të jetë me grupin tonë

Luizi dhe Olta janë kundërshtarë në lojën e tyre në “Big Brother VIP Albania 2”.


Në shtëpi tashmë janë krijuar dy grupe.

Në grupin e Luizit janë Efi dhe Kiara, ndërsa në grupin e Oltës janë të tjerët.

Sot ata kanë diskutuar lidhur me këtë.

Ishte Dea ajo e cila është shprehur se Luizi ka dëshirë të jetë në grupin e tyre.

“Ai e ka ëndërr të jetë me grupin tonë”, ka thënë Dea.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë