Loading…

Debat i ashpër mes Oltës dhe Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi, ti po vetë shkatërrohesh

  • 24/01/2023 | 23:10

Debat i ashpër mes Oltës dhe Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi, ti po vetë shkatërrohesh

Në “Big Brother VIP Albania”, banorëve gjatë javës u është ofruar mundësia që të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin, të cilët po qëndronin ndaras nga banorët e tjerë, por që kjo mundësi do të realizohej në këmbim të 10 mijë eurove nga çmimi i madh.


Kjo çështje nxiti debate të mëdha mes konkurrentëve, e një ndër ta ishte edhe aktorja Olta Gixhari.

Ajo kishte deklaruar se të gjitha paratë po hiqen nga çmimi i madh shkaku i Luizit.

Ndërkaq në “Prime” e sotëm, pati edhe një polemikë mes Oltës dhe Luizit.

“Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi. Gjuha e jote është gjuha e dhunës. Nuk di të bësh debat pa kërcënuar. Nuk dua të shoh fare në këtë shtëpi. Unë nuk dua të të shoh në këtë shtëpi. Nuk kam nevojë të merrem me ty. Ti po vetëshkatërrohesh. Je shkatërrues”, u shpreh Gixhari.

Në anën tjetër, Luizi i është kundërpërgjigjur Gixharit duke i thënë se ajo e di kë e ka përballë.

“Ke frikë. Ti e di se kë e ke përballë”, ka deklaruar Luizi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë