Loading…

Debat parlamentar për personat e pagjetur

  • 27/04/2018 | 08:54

Debat parlamentar për personat e pagjetur

Kuvendi i Kosovës sot me fillim nga ora 10:00 do të mbajë seancë të jashtëzakonshme, ku pikë e vetme e rendit të ditës është debati parlamentar për personat e pagjetur.


Janë mbi 1600 persona të cilët konsiderohen si të pagjetur.

Familjarët rregullisht kanë ngritur zërin për një presion më të madh ndërkombëtar ndaj Serbisë, në mënyrë që kjo e fundit të tregojë për fatin e të pagjeturve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë