Loading…

Debat për gjendjen në arsimin parauniversitar

  • 18/01/2017 | 08:39

Debat për gjendjen në arsimin parauniversitar
Grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje organizon debat në Kuvendin e Kosovës me temën “Gjendja e arsimit parauniversitar në Kosovë – rezultatet e testit PISA”.
Të ftuar janë specialistë e njohës të fushës së arsimit, përfaqësues të pushtetit lokal e qendror, institute dhe qendra që punojnë në këtë fushë dhe profesorë e studentë.
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë