Loading…

Debate me britma në Big Brother, reagimi i Fifit është epik

  • 30/10/2021 | 11:00

Debate me britma në Big Brother, reagimi i Fifit është epik

Këngëtarja po merr vëmendje me veprimet e saj.

Fifi është njëra nga banorët e Big Brother VIP.

Ndërkohë, ajo vazhdimisht është njëra nga banorët e komentuar aty e gjitha sipas situatave të ndryshme që po rrjedhin gjatë javës.

Tutje, edhe mbrëmë pothuajse eskaloi debati mes banorëve duke diskutuar derisa u shoqërua edhe me britma.

Fifi në njërin nga momentet i ka mbyllur sytë dhe është munduar të relaksohet.

Shiko videon KËTU

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë