Loading…

Deçanasi tenton ta vrasë një person me veturë

  • 21/08/2018 | 13:12

Deçanasi tenton ta vrasë një person me veturë

Një burrë është arrestuar në qytentin e Deçanit pasi që qëllimisht e ka goditur me veturë një burrë tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore.


Për këtë viktima ka pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

I dyshuari është arrestuar nga Policia për këtë vrasje në tentativë ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë