Loading…
Dedikimi prekës i bashkëshortes së Dr Florit, ‘4 vjet pa babin’
  • 17/11/2018 | 15:39

Dedikimi prekës i bashkëshortes së Dr Florit, ‘4 vjet pa babin’

Bashkëshortja e tij, Blerina ka kujtuar artistin në 4 vjetorin e vdekjes me anë të një fotografie mjaft të ëmbël familjare, shkruan lajmi.net.


Në foto shihet, Dr Flori me dy fëmijët, vajzën dhe djalin, në momentin e ardhjes në jetë të djalit të tyre të vetëm.

“Sot, 4 vjet pa babin! #DashuriaBabitdoJetgjthmonmeNe”, janë fjalët e Blerinës.

Kujtojmë që anëtari i grupit “West Side Family”, humbi jetën 4 vite më parë si pasojë e overdozës nga droga.

 

 

View this post on Instagram

 

Sot, 4 vjet pa babin! #DashuriaBabitdoJetgjthmonmeNe ❤

A post shared by Blerina (@blerina.2.3) on

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë