Loading…

Defatorja nga Ferizaj e cila u bë DJ: Njihuni me Amire Selimin

  • 04/06/2021 | 14:11

Defatorja nga Ferizaj e cila u bë DJ: Njihuni me Amire Selimin

Pos sukseseve të mëdha nëpër shumë sfera, gratë në Kosovë vazhdimisht po thyejnë tabu, duke arritur që me talentin, punën dhe përkushtimin e tyre t’ia dalin më së miri dhe të mposhtin çdo lloj paragjykimi.


Një rrugë jo të lehtë e ka kaluar edhe 21-vjeçarja, Amire Selimi, nga qyteti i Ferizajt.

Natyra Kuçi e pyet të emëruarin e Kurtit për punësim të gruas, kunatës dhe nipit Ajo sot është një DJ profesionale. Thotë se muzikën e ka pasur në qejf qysh nga fëmijëria.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë