Loading…

Dëgjojeni ferizajas: Zihet keq në rren kandidatja e LVV për Ferizaj

  • 02/10/2021 | 21:57

Dëgjojeni ferizajas: Zihet keq në rren kandidatja e LVV për Ferizaj

Kandidatja për asambleiste në Komunën e Ferizajt në radhët e Lëvizjes Vetëvendose, në një debat televiziv është ‚kapur‘ në rrenë duke u munduar ta akuzojë Kryetarin aktual, Agim Aliu për rregullimin e një tenderi.


Moderatorja e ka pyetur kandidaten e VV’së nëse ka argumente se një tender i tillë është rregulluar, por kjo e fundit ka thënë se nuk ka një argument të tillë megjithatë është diskutuar brenda VV’së, përcjellë Periskopi.

Më poshtë keni videon e plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë