Loading…

Deklarata shokuese e Trump për vajzën e tij (Video)

  • 25/11/2016 | 08:34

Deklarata shokuese e Trump për vajzën e tij (Video)

Donald Trump në vitin 2006 në një emision të televizionit amerikan ka deklaruar se do të kishte dalë me Ivankën po të mos ishte i ati, transmeton gazetametro.net.

Video-xhirimi i emisionit në Ditën e falenderimeve përsëri u bë aktual në intenet.

Miërpo, interesante ishte deklarata e Ivanka Trump në lidhje me fjalët të cilat babai i saj e kishte thënë më 2006.

Po të mos e kisha baba, do ta spërkatja me sprej djegës – ka thënë Ivanka./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë