Loading…

Del foto ku konkurrenti i ‘Përputhen’ u kërkon imazhe intime vajzave

  • 13/10/2021 | 23:46

Del foto ku konkurrenti i ‘Përputhen’ u kërkon imazhe intime vajzave

Në rrjet po qarkullon një foto ku mund të shihet biseda e një konkurrenti të “Përputhen” me një ndjekëse.

Në një fotografi të publikuar nga Vipat e Bllokut mund të shihet se konkurrenti i “Përputhen” Dorian Kuka po i kërkonte foto intime një vajze.

Ai e kishte kontaktuar atë në mesazhe të Instagramit duke e pyetur fillimisht nëse ishte ajo në fotografinë e postuar dhe pasi mori përgjigje pozitive ai i kërkoi asaj një foto intime vetëm për të.

Vajza iu drejtuar se ai mund t`i shihte fotografitë e saja në profilin e Instagramit por që konkurrenti i “Përputhen” insistonte për fotografi private nisur personalisht atij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë