Loading…
Del në Youtube kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi
  • 25/05/2018 | 09:33

Del në Youtube kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Era Istrefi, është nga performueset e përzgjedhura për këngën e botërorit 2018 në futboll.


Kënga e cila interpretohet nga këngëtarja kosovare në një duet më Ëill Smith dhe Nicky Jam tani është publikuar edhe në YouTube.

Ndryshe, kjo këngë është prodhim i “Diplo” /gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë