Loading…

Del videoja e Mayweather në një klub striptizmi: Kaq para shpenzoi ai

  • 06/12/2019 | 09:39

Del videoja e Mayweather në një klub striptizmi: Kaq para shpenzoi ai

oksieri amerikan, Floyd Mayweather njihet për jetën e tij luksoze.

Së fundmi ai ka njoftuar se do të zhvillojë një meç përballë rusit Khabib Nurmagomedovit.

Por, në vend se të stërvitet për meçin, ai është duke kaluar kohën në luksin e tij të zakonshëm.

Së fundmi ai ka shpenzuar 100,000 dollarë në një klub striptizmi.Në një video shihet se ai ka hedhur 100,000 dollarë në skenën ku valltaret bëjnë paraqitjen e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë