Loading…

Delja holandeze me e shtrenjtë se një ferrari

  • 25/09/2020 | 16:56

Delja holandeze me e shtrenjtë se një ferrari

Kjo është delja më e shtrenjtë në botë. Ajo ishte nga Holanda dhe u shit me një çmim marramendës në vlerë prej 412 mijë euro në një treg skocez nga menaxheri i një ferme, shkruan Gazeta Metro.


Sipas komenteve të adhuruesve të ferrarit janë shokuar kur kanë degjuar për çmimin më të cilin  kjo dele është nxjerrë në treg duke thënë se si ështe e mundur që një dele të këtë vlerën e njëjtë më një nga makinat më luksoze në botë siç është ferrari, lamburgini etj.

Aktualisht kjo është delja më e shtrenjtë në botë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë