Loading…

Demantim dhe kërkim-falje lidhur me fotografinë e publikuar nga eventi LEAPin Prishtina

  • 09/08/2020 | 19:14

Demantim dhe kërkim-falje lidhur me fotografinë e publikuar nga eventi LEAPin Prishtina

Gazeta Metro kërkon falje lidhur me publikimin e një fotografie të bërë në eventin LEAPin Prishtina, të organizuar nga organizata ndërkombëtare LDA.


Gazeta i kërkon falje organizatës LDA dhe grupit të Reçakut.

Fotografia e publikuar në mediumin tonë ka qenë e dërguar nga burime të cilat pretendonin se është realizuar në një dasmë. Fotografia ka qenë në eventin LEAPin Prishtia, të organizuar nga LDA.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë