Loading…

Demi bën gërrdi, njerëzit ikin, ai futet në lokal dhe shkatërron gjithçka

  • 19/08/2022 | 17:52

Demi bën gërrdi, njerëzit ikin, ai futet në lokal dhe shkatërron gjithçka

Një dem ka terrorizuar banorët e kryeqytetit Lima në Peru, vend i cili ndodhët në amerikën latine, transmeton Gazeta Metro.


Fillimisht ai shihet se si me shpejtësi iu afrohët njerëzve të cilët ishin në një lokal, më pasta jai fillon të bëj të “veten”.

Për dhjetëra minuta ai shkatërroi gjithçka që ishte në lokalet e qytetit.

Bëhet e ditur se një person u lëndua rëndë.

Raportohët se demi u lokalizua nga organet kompetente, i cili u zhvendos për në vendet adekuate të cilat mbahen kafshë të tilla./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë