Loading…

Demi Lovato dhe Taylor Swift lënë pas armiqësinë e përfolur prej vitesh?

  • 16/09/2023 | 13:12

Demi Lovato dhe Taylor Swift lënë pas armiqësinë e përfolur prej vitesh?

Demi Lovato dhe Taylor Swift ishin në thelb si miqtë më të mirë në MTV Music Video Awards të martën e kaluar. Duke mos treguar asnjë shenjë përçarjeje – pavarësisht thashethemeve për një grindje të raportuar prej vitesh.


Një llogari e fansave të Taylor Swift publikoi një video të lezetshme të këngëtares së “Lavender Haze” duke u kënaqur me performancën live të Demit në X (ish-Twitter), ndërsa këngëtarja e hitit “Confident” u përgjigj me një emoji të buzëqeshur të rrethuar nga tri zemra.

Demi ndjek edhe Taylor-in në Instagram (krijuesja e hitit Cruel Summer nuk e ka ndjekur shembullin, por ajo nuk ndjek askënd për momentin në faqen e saj.)

Thashethemet për një grindje mes dy artistëve muzikorë të listës A filluan që në vitin 2010.

Tensioni mes dy artistëve vazhdoi për vite me rradhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë