Loading…

Demi Lovato ndan me fansat fotografi intime me të dashurin e saj

  • 22/05/2020 | 16:38

Demi Lovato ndan me fansat fotografi intime me të dashurin e saj

Demi Lovato është e dashuruar marrëzisht dhe këtë e tregon dhe me fotot e shumta që poston në rrjetet sociale me të dashurin.


Këngëtarja 27-vjeçare e “Sorry Not Sorry” postoi fotografi të reja me të dashurin e saj Max Ehrich në Instagram të saj të enjten (21 maj).

Në njërën fotografi, çifti shfaqet duke u puthur, dhe në një tjetër, me dy qentë e tyre Batman dhe Ella .

Në fillim të këtij muaji, Demi ndau disa video të çiftit duke u përkëdhelur ku edhe e falënderoi që qëndroi me të gjatë karantinës.

Ata gjithashtu bënë debutimin e tyre në Instagram pasi ngarkuan një videoklip të tyre duke kërcyer dhe puthur, i cili u përdor për videoklipin muzikor të Ariana Grande dhe Justin Bieber.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë