Loading…

Demi Moore tregon hapur çka e ka shtyrë të bëj gjatë seksit ish- burri i saj

  • 28/09/2020 | 16:48

Demi Moore tregon hapur çka e ka shtyrë të bëj gjatë seksit ish- burri i saj

Aktorja 57 vjeçarja, Demi Moore, ishte e martuar me 42 vjeçarin Ashton Kutcher, nga viti 2005 deri në vitin 2013, ku pas divorcit, ai shkoi në mal për ta marrë më shruar dramën emocionale që përjetoi, transmeton Gazeta Metro.


Ai thuhet se ishte një javë larg nga të gjithë, por aktorja përmendi se ajo duhej të merrej me pasojat e sjelljes së tij në martesë.

Demi nuk e fshehu që burri i saj e tradhtonte, por ajo gjithashtu zbuloi se ai e detyroi atë të bënte seks në treshe, për të cilën ajo ra dakord edhe pse nuk e donte vërtet.

“Doja t’i tregoja se sa argëtuese dhe sa e shkëlqyeshme mund të jem, por e di që ishte një gabim”.

Një tjetër tjetër gjë që mori vëmendjen e publikut ishte deklarata e saj për jetën intime, ku tha se Ashton i kërkoi asaj të urinonte mbi të.

“Ishte kaq poshtëruese dhe e neveritshme, unë ende kam trauma nga marrëdhënia jonë,” tha Demi kohët e fundit.

Ndryshe, po thuhet se Demi tani është në një lidhje me stilisten Masha Mandzuk, e cila është me origjinë nga Beogradi dhe me të cilën pretendohet se ka birësuar një vajzë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë