Loading…

Demi Rose çmend fansat: Publikon foto pa të brendshme

  • 19/10/2019 | 21:18

Demi Rose çmend fansat: Publikon foto pa të brendshme

Janë zbuluar disa imazhe të modeles Demi Rose nga fotosesioni i fundit, ku ajo shfaqet pa të brendshme, transmeton Gazeta Metro.


Modelja ka pozuar në një pallto të kuqe ku shihet pa reçipeta, madje ajo ka lënë një shkrim edhe më provokues ku thotë ‘Ti mund të shikosh por s’mund të prekësh’.

Demi është nga modelet më të pëlqyera dhe postimet që ajo ndan në rrjete sociale pëlqehen jashtëzakonisht shumë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë