Loading…

Demi Rose del thuajse e zhveshur në rrugë: Më vjen keq që i dashuri yt po më shikon

  • 22/01/2020 | 22:02

Demi Rose del thuajse e zhveshur në rrugë: Më vjen keq që i dashuri yt po më shikon

Përveçse publikon fotografi në “Instagram” ku shfaqet nudo, ajo duket se nuk e ka aspak problem që të dalë rrugëve thuajse e zhveshur.

Është fjala për modelen me forma bombastike, Demi Rose, e cila i ka “tërbuar” njerëzit në rrugë me veshjen e saj.

24-vjeçarja që ndodhet në Ibiza të Spanjës, ka dalë rrugëve e veshur me një fustan paksa të çuditshëm.

 

View this post on Instagram

 

I’m sorry your boyfriend is looking…

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

Just enjoying my day… hbu? @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë