Loading…

Demi Rose i heq të gjitha: Shfaqet nudo vetëm me rrjetë

  • 10/10/2019 | 22:36

Demi Rose i heq të gjitha: Shfaqet nudo vetëm me rrjetë

Modelja dhe dizajnerja e bikinive, Demi Rose si gjithmonë di të merr të gjithë vëmendjen mediatike me çdo paraqitje të saj, e sidomos kur ajo është e zhveshur, transmeton Gazeta Metro.


Ajo në fotografi të fundit ka pozuar në mënyrë shumë provokotive, me veshur vetëm me të brendshme të poshtme dhe një rrjetë.

 

View this post on Instagram

 

Angel energy 👼🏽

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Trupi i saj duket super seksi dhe ajo bëri që të shfrenohet imagjinata e shumë meshkujve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë