Loading…

Demi Rose ka problem me numrin e rrobave, shkaku i formave trupore që ka

  • 22/05/2020 | 09:23

Demi Rose ka problem me numrin e rrobave, shkaku i formave trupore që ka

Demi duket se ka ‘problem’ me numrin e rrobave.

Mirëpo se çfarë bie në sy është fakti se në pothuajse secilin imazh duket sikur ka problem me numrin e rrobave, apo ndoshta përmasat e saj janë shumë të mëdha.

Kjo u vu re edhe në një fotografi të cilën ajo së fundmi e ka publikuar në Instagram.

Modelja shihet e shtrirë teksa nga ajo që ka veshur gati sa nuk ka ekspozuar komplet gjoksin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë