Loading…

Demi Rose me bikini transparent, trupi i saj super seksi në plan të parë

  • 13/11/2020 | 23:27

Demi Rose me bikini transparent, trupi i saj super seksi në plan të parë

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të tetë ndër personazhet më të përfolur e të komentuar.


Ajo në rrjete sociale nuk kursehet fare, pasi vazhdimisht sjell imazhe provokuese, përfshirë edhe ato artistike, shkruan portali arbresh.info

Këtë e ka bërë edhe së fundi, në një postim në Instagram ka pozuar me një fustan rozë, e brenda kishte veshur të brendshme transparente, të cilat ia vinin në pah asetet seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)


Kjo paraqitje i është komentuar në masë të madhe, pasi ajo ka rivënë në fokus format e bujshme trupore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë