Loading…

Demi Rose nuk i ndahet pozës së preferuar, me bikini rozë provokon para pasqyrës

  • 30/11/2020 | 20:29

Demi Rose nuk i ndahet pozës së preferuar, me bikini rozë provokon para pasqyrës

Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat më të komentuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.


Demi është e njohur për imazhet provokuese ndërsa edhe së fundmi ka vepruar njësoj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe dhe komentohet nga 15 milionë ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo publikoi disa Instastory ku shihej e veshur me pantallona të shkurtër ngjyrë rozë dhe po ashtu bikini që i vinte mjaft e vogël.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë