Loading…

Demi Rose shfaqet me uniformë të re: Është padyshim një sherife seksi

  • 22/10/2019 | 19:57

Demi Rose shfaqet me uniformë të re: Është padyshim një sherife seksi

Çdo herë që përmendet emri i Demi Rose, merr vrull çdo gjë, transmeton Gazeta Metro.


Edhe këtë herë si çdo tjetër, ajo ka befasuar për të mirë fansat me një fotografi.

Demi ka tentuar të shfaqet si sherife, por ka dal të jetë një sherife seksi. Të pasmet e saja bombastike kanë çmendur rrjetin social.

 

View this post on Instagram

 

Once upon a time in the West… by @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Demi thotë se për t’ia arritur këto forma nuk ka intervenuar me operacione vetëm është kujdesur në ushqim dhe ka punuar shumë në palestër./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë