Loading…

Demi Rose vazhdon të pozon gjysmë nudo: Mbulon gjoksin vetëm me duar

  • 15/01/2020 | 17:29

Demi Rose vazhdon të pozon gjysmë nudo: Mbulon gjoksin vetëm me duar

Modelja dhe biznesmenin Demi Rose di gjithmonë të vë në qendër të vëmendjes të lajmeve rozë pozat e saja super seksi, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë edhe me postimet e fundit ku shfaqet me xhinse të shqyera dhe topless.

Në një pjesë ku duket si të jetë plazh Demi ka çmendur përsëri fansat me pozat e saja siç di vetëm ajo. Pjesëne gjoksit e ka mbuluar me vetëm me duar.

 

View this post on Instagram

 

A handful. @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

Fansat kanë ngjallur një numër të madh pëlqimesh e sidomos në videot që i ka postuar në storyen e saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë