Loading…

Demi Rose ‘vodhi’ sërish vëmendjen me poza provokuese dhe veshje transparente

  • 05/05/2021 | 21:33

Demi Rose ‘vodhi’ sërish vëmendjen me poza provokuese dhe veshje transparente

Demi Rose ka treguar asetet e saj dhe gjoksin gjigant në disa foto seksi që ka bërë në bikine dhe nudo për kompaninë PrettyLittleThing.


Demi Rose ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në disa imazhe seksi në fotosesionin e saj të fundsit.

Modelja 23 vjeçare ka treguar gjoksin e saj bombastik por edhe belin e saj seksi.

Ajo ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur në disa fotografi tepër të nxehta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë