Loading…

Depay i pandalshëm, realizon edhe në miqësoren ndaj Stuttgartit

  • 31/07/2021 | 21:01

Depay i pandalshëm, realizon edhe në miqësoren ndaj Stuttgartit

Memphis Depay e ka nisur aventurën e tij te Barcelona në mënyrë fantastike.


Depay fillimisht debutoi me gol tek Barcelona në miqësoren ndaj Gironas kur realizoi nga penalltia, shkruan lajmi.net.

Sulmuesi tani ka realizuar sërish në ndeshjen tjetër përgatitore ndaj Sttugartit.

Depay shënoi një gol të bukur në min e 21’ pas asistimit të Frenkie de Jong.

Pjesa e parë e miqësores Sttugart – Barcelonë është mbyllur 0-2, golin tjetër e shënoi Yousuf Demir në min e 36’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë