Loading…

Deponohen 10 mijë e 200 franga false në filialin e një banke në Suharekë

  • 30/10/2021 | 08:45

Deponohen 10 mijë e 200 franga false në filialin e një banke në Suharekë

Në Suharekë në filialin e një banke, janë deponuar 10 mijë e 200 franga zvicerane që dyshohet se janë të falsifikuara, shkruan Gazeta Metro.

Policia ka njoftuar se dje ankuesi mashkull  kosovar – zyrtar i një filiali bankar ka raportuar se një i dyshuar mashkull kosovar, punëtor i një këmbimoreje, ka deponuar (dhjetë mijë e dyqind) 10200 franga  zvicerane (51×200 kartë monedha) të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara.

Rasti vazhdon të hetohet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë