Loading…

Deputetët e Gruevskit bllokojnë Parlamentin: Këto janë kushtet tona

  • 02/05/2017 | 18:56

Deputetët e Gruevskit bllokojnë Parlamentin: Këto janë kushtet tona

Deputetët e VMRO-së, akoma nuk janë larguar nga hapësirat e Kuvendit të Maqedonisë. Ndërkaq, deputeti i VMRO-së, Antonio Miloshoski publikoi fotografi nga atmosfera në Kuvend si dhe sqaroi kushtet dhe pozicionin e partisë të cilës i takon.


Ai tha se, çdo deputetët ka mandat që ta respektoj dhe mbrojë Rregulloren e Kuvendit, Ligjet dhe Kushtetutën e Maqedonisë. njofton agjencia e lajmeve INA, përcjell gazetametro.net

Dhe se asnjë platformë e gatuar në një shtet tjetër nuk jep të drejtën e thyerjes së rregullave dhe procedurave si pjesë e demokracisë në Kuvendin e Maqedonisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë