Loading…

Deputetët shqiptarë në tmerr, ikin nga tërmeti |VIDEO

  • 04/07/2018 | 12:16

Deputetët shqiptarë në tmerr, ikin nga tërmeti |VIDEO

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, në orën 11:02 të paradites së të mërkurës.


Efekti i lëkundjeve ka qenë i tillë në Komisionin e Ekonomisë.

Ndonëse në fillim deputetët duken gjakftohtë, ata dalin jashtë pak sekonda më pas.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë