Loading…

Deputeti Bardhyl Meta pas shërimit i kthehet seancave të Kuvendit

  • 04/05/2017 | 11:33

Deputeti Bardhyl Meta pas shërimit i kthehet seancave të Kuvendit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Bardhyl Meta, i është kthyer punës së Kuvendit të Kosovës.


Ai sot është duke marrë pjesë në seancë plenare.

Meta shihet në fotografi me deputeten Doruntinë Maloku, transmeton Epoka e Re.

Bardhyl Meta për një kohë ka munguar në Kuvend për shkak të një sëmundje të cilën e ka përballuar me sukses. Ai pas trajtimit në Gjermani, i është kthyer punës në Kuvend, e edhe paraqitjeve në debate dhe intervista mediale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë