Loading…

Deputeti i AAK’së ‘brengoset’ se a po duket bukur në seancë, live në Facebook |VIDEO

  • 26/04/2018 | 18:16

Deputeti i AAK’së ‘brengoset’ se a po duket bukur në seancë, live në Facebook |VIDEO

Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha, fjalimin e tij në Kuvendin e Kosovës ku temë ka qenë energjia elektrike, e ka lexuar live edhe në profilin e tij në Facebook.


Lidhjen live, Berisha e ka bërë rreth 20 minuta para se t’i vijë radha për fjalën e tij, dhe gjatë kësaj kohe, ai ka injoruar replikat e kryeministrit Haradinaj me deputetët opozitarë, duke komunikuar herë pas here me miqtë e tij në Facebook, shkruan gazetametro.net.

Në disa raste lidhjen live përmes telefonit të tij, e ka shfrytëzuar edhe si pasqyrë për drejtuar vetullat.

Deputeti Berisha më shumë njihet për fizikun e tij. Më e famshmja në këtë pjesë është një video ku ai shfaqet duke e rrëzuar me grushte një lis të vjetër në natyrë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë