Loading…
Deputeti i Listes Serbe i gëzohet fitores së Serbisë, tallet malazezët
  • 11/10/2018 | 23:48

Deputeti i Listes Serbe i gëzohet fitores së Serbisë, tallet malazezët

Deputeti i Listes Serbe, Igor Simiq, ka reaguar për fitoren e Serbisë shënuar ndaj Malit të Zi në kuadër të ndeshjes për kualifikim në Ligën e Kombeve.

Përmes një reagimi të tij në facebook, Simiq thotë se me Serbinë po feston edhe shumica e Malit të Zi, njofton Klan Kosova.

Sipas deputetit të Listes Serbe, kjo mënyrë e festimit po bëhet pasi në Mal të Zi shumica e banorëve janë serbë.

Në fund ai ka dhe një mesazh para se të shfaqet i entuziasmuar ndaj fitores së Serbisë:

”Dashuria me dhunë nuk bëhet” shprehet ai, njofton Klan Kosova.

Përfaqësuesja e Malit të Zi u mposht si vendase me rezultat 0 me 2 nga Serbia në ndeshjen e kësaj të enjte.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë