Loading…

Deputeti i PDK’së i kërkon Qeverisë Mustafa që të largohet

  • 04/05/2017 | 12:04

Deputeti i PDK’së i kërkon Qeverisë Mustafa që të largohet

Deputeti i PDK-së, Shaip Muja ka kritikuar Qeverinë e udhëhequr nga Isa Mustafa, se po e maskon situatën ekonomike dhe energjetike në Kosovë.


Muja tha se kolapsi energjetik në të cilin është Kosova, më së miri do të shihet në vitin e ardhshëm, përcjell gazetametro.net

“Gjendja ekonomike është vazhdimisht me parametra fiktiv dhe këtë tregon situata ekonomike në popullatë. Ne nuk e kemi marrë Kosovën në pronësi që të mburremi. Nëse nuk jemi të aftë ne duhet të lëvizim nga poste dhe sovrani të vendos se kush është i aftë”, ka thënë Muja. /gazetametrro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë