Loading…

Deputeti i Vetëvendosjes: S’ka rëndësi ku Ahmeti pin kafe, përderisa punon mirë

  • 29/03/2017 | 18:26

Deputeti i Vetëvendosjes: S’ka rëndësi ku Ahmeti pin kafe, përderisa punon mirë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli kla thënë se nuk e sheh problem se ku pin Shpend Ahmeti kafe, përderisa qeveris mirë me kryeqytetin.


Topalli i bëri këto deklarata duke pas për bazë raportimin e bërë nga Gazeta Metro për qëndrimin e kryetarit të Prishtinës Shpend Ahmetit, në një jaht në Budvë të Malit të Zi, jaht i cili është nën pronësi të Devollëve.

Ai është shprehur se nëse do kishte ndonjë takim për kafe do të shkonte edhe ai në jaht për të pirë kafe, përcjell gazetametro.net

Topalli këto fjalë i tha në Klan Kosova. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë