Loading…

Deputeti i VV’së: Nuk do veproja kurrë si Adelina Grainca

  • 08/04/2021 | 22:11

Deputeti i VV’së: Nuk do veproja kurrë si Adelina Grainca

Deputeti i VV-së Fitim Uka, nuk e ka vlerësuar vendimin e deputetes Adelina Grainca.


Ai thotë se ai personalisht nuk do të vepronte kështu. Ai tha se vetëm e vlerëson vendimin e saj.

“Unë personalisht e vlerësoj për secilin deputet , në rastin e deputetes Adelina Grainca, unë personalisht nuk do ta bëja asnjëherë. Unë thjesht veç e respektoj si vendim e saj”.

Adelina Grainca ishte zgjedhur deputete e PDK-së, por në seancën për zgjedhjen e presidentit ajo kaloi në Vetëvendosje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë