Loading…

Deputeti i VV’së takohet me dy sindikalistë, por nuk përmenden grevat

  • 26/09/2022 | 20:44

Deputeti i VV’së takohet me dy sindikalistë, por nuk përmenden grevat

Nënkryetari i sindikatës së re të KEK-ut, Nexhat Llumnica ka bërë të ditur se sot ka takuar deputetin e VV-së, Fatmir Humolli dhe nënkryetarin e BSPK-së, Ali Gashi. 


Megjithatë, nuk duket që grevat në sektorin publik, janë ato që kanë bërë bashkë të tre. Të paktën, jo nga ajo që ka lënë të kuptohet Llumnica.

Takimi mes tyre është takim i tre bashkëluftëtarëve të UÇK-së dhe ish-anëtarëve të LKÇK-së.

“Takimi me bashkëluftëtarët e UÇK-së dhe ish anëtarët e LKÇK-së”, ka shkruar Llumnica mbi fotografinë e publikuar.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë