Loading…

Deputeti Krasniqi për Sali Zyben: Ty as lepuri nuk të tutet

  • 14/07/2020 | 14:23

Deputeti Krasniqi për Sali Zyben: Ty as lepuri nuk të tutet

Ka vazhduar debati i ashpër në mes deputetëve në Kuvendin e Kosovës, kësaj radhe janë përplasur deputeti i VV’së Sali Zyba dhe Memli Krasniqi, shkruan Gazeta Metro.


Përderisa në Kuvendin e Kosovës po diskutohej menaxhimi i pandemisë, ka pasur replika e kundër replika kryesisht në mes të deputetëve të VV’së dhe PDK’së.

Deputeti i VV’së, Sali Zyba përderisa ishte duke folur rreth situatës shëndetësore në vend ka i është drejtuar, Bekim Haxhiut, me emrin ‘Kamish’, duke i thënë se nuk e keni idenë se çfarë është infrastruktura e shëndetësisë.

Ndërsa i menjëhershme ka qenë reagimi i deputeti të PDK’së, Memli Krasniqi, i cili i ka thënë Zybes se ty nuk ta ka frikën as lepuri.

“Sali Zyba, ty as lepri nuk të tutet”, i ka thënë Krasniqi, deputeti të VV’së.

Ndërsa duhet theksuar se ka përfunduar seanca rreth menaxhimit të pandemisë që kishte filluar dje në orën 16:00./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë