Loading…

Deputeti që shkon me prostitutat e luksit në Tiranë

  • 09/02/2017 | 09:15

Deputeti që shkon me prostitutat e luksit në Tiranë

Një rrjet prostitucioni prej 11 personash u shkatërrua dy ditë më parë në Tiranë, mes të cilëve edhe një punonjës policie.


Gjatë diskutimeve mbi këtë temë në emisionin “Opinion”, gazetari Spartak Koka zbuloi se në përgjimet e prokurorisë kishte rënë edhe një deputet shqiptar, i cili nga prostitutat cilësohej me termin “shefi” dhe që paguante mirë, i cili ishte edhe klienti më fitimprurës.

Këto përgjime që zbuluan deputetin i përkasin aksionit që është zhvilluar një vit më parë kur u godit një grup prostitucioni.

Nuk dihet identiteti i deputetit në fjalë. Gazetari Spartak Koka tha mbrëmjen e djeshme se burimet e tij nga Prokuroria i thanë për deputetin se: “Nuk ja vlente të hynim shumë thellë sepse janë pak me risk ato punë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë